Władze spółki

Władze spółki

Eyal Keltsh

Eyal Keltsh

Prezes Zarządu

Jest absolwentem Wydziału Ekonomii i Rachunkowości Uniwersytetu w Hajfie. Pan Keltsh ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku deweloperskim w Europie Środkowej i Wschodniej. W latach 1994-2008 pan Keltsh był dyrektorem wielu spółek grupy Kardan Investment.

Od 2000 roku jest dyrektorem Nanette Real Estate Group. W maju 2009 roku Pan Keltsh został powołany na stanowisko członka zarządu w ROBYG S.A., a od października 2022 roku pełni rolę Prezesa Zarządu. W październiku 2022 roku Pan Keltsh został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu spółki Vantage Development S.A.

Marta Hejak

Marta Hejak

Wiceprezes Zarządu

Specjalizuje się w zakresie finansów, rachunkowości, kontrolingu i podatków. Jest absolwentką kierunku Finanse i Rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie w sektorze finansowym, ponadto przez wiele lat wykonywała zawód biegłego rewidenta.

W Vantage Development S.A. Marta Hejak łączy funkcję Wiceprezesa Zarządu z obowiązkami Dyrektor Finansowej będąc odpowiedzialna za obszar finansów, sprawozdawczości finansowej i zarządczej oraz kontrolingu Spółki i Grupy Vantage Development. Marta Hejak jest również wiceprezesem zarządu ROBYG S.A., gdzie pełni rolę Dyrektor Finansowej. Z ROBYG związana jest od 2015 roku.

Dariusz Pawlukowicz

Dariusz Pawlukowicz

Wiceprezes Zarządu

Ekspert w zakresie finansów, rachunkowości i podatków, biegły rewident. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończył studia Executive MBA, organizowane we współpracy z University of Illinois. Szeroką wiedzę i kompetencje zawodowe zdobywał podczas pracy na różnych stanowiskach w obszarze zarządzania finansami spółek.

Od stycznia 2009 roku związany jest z Vantage Development S.A., gdzie od 2011 roku pełnił funkcję Członka Zarządu. W październiku 2022 roku objął stanowisko Wiceprezesa Zarządu Vantage Development S.A. oraz ROBYG S.A. – spółek należących do grupy TAG Immobilien AG. Odpowiedzialny za strategiczny dla akcjonariusza obu firm obszar najmu mieszkań (rozwój portfela nieruchomości, zarządzanie obiektami, pozyskanie oraz obsługa najemców), a także HR i ESG.

Rada nadzorcza

Oscar Kazanelson

Oscar Kazanelson

Przewodniczący Rady Nadzorczej Vantage Development S.A.

W latach 1992-2012 był związany z Olimpia Real Estate i Olimpia Holding Ltd. – spółką giełdową zajmującą się działalnością deweloperską w Izraelu i Europie Środkowo-Wschodniej. W tym okresie Olimpia wybudowała i dostarczyła kilka tysięcy mieszkań oraz ponad 100 000 mkw. powierzchni handlowej i biurowej. Jako akcjonariusz, Dyrektor Zarządzający, a później Przewodniczący Rady Nadzorczej Oscar Kazanelson odpowiadał za całość działań inwestycyjnych – rozwój, marketing, sprzedaż, budowy i finansowanie. W 2000 roku założył Nanette Group – spółkę notowaną od 2006 roku na londyńskim AIM, w której pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Od 17 października 2007 r. jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej ROBYG SA.

19 stycznia 2023 r. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało go na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej Vantage Development S.A.

 Absolwent Szkoły Inżynierskiej Givaataim w Izraelu. Oscar Kazanelson ma ponad 40 lat doświadczenia na rynku deweloperskim w Izraelu i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Martin Thiel

Martin Thiel

Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Członek zarządu TAG Immobilien AG od 1 kwietnia 2014, dyrektor finansowy spółki. Ekspert z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy, jako audytor i doradca podatkowy. W spółce TAG Immobilien nadzoruje działania związane z kontrolingiem, księgowością, finansami, podatkami oraz IR&PR.

Absolwent studiów biznesowych w Ratyzbonie, posiada również amerykański certyfikat CPA (Certified Public Accountant) oraz CVA (Certified Valuation Analyst) w obszarze budowania wartości firmy.

Dr Harboe Vaagt

Dr Harboe Vaagt

Członek Rady Nadzorczej

Doktor nauk prawnych, członek zarządu TAG Immobilien AG od 1 kwietnia 2011 roku. W strukturach spółki odpowiedzialny za kwestie personalne, compliance, prawne, zarządzanie nieruchomościami, kontrolę wewnętrzną oraz IT.

Absolwent studiów prawnych na Uniwersytecie w Kilonii, prawnik, członek hamburskiej Izby Adwokackiej. Z TAG Immobilien AG związany od 1999 roku.

Claudia Hoyer

Claudia Hoyer

Członek Rady Nadzorczej

Związana ze spółką TAG Immobilien AG od 2012 roku, w której jest odpowiedzialna za zarządzanie i nabywanie nieruchomości, rozwój biznesowy oraz cyfryzację. W przeszłości Pani Hoyer przez ponad 10 lat zdobywała doświadczenie w branży nieruchomości, pełniąc różnorodne funkcje w m.in. Deutschen Kreditbank AG i DKB Immobilien AG.

Absolwentka studiów biznesowych na Uniwersytecie w Berlinie.

Radosław Biedecki

Radosław Biedecki

Członek Rady Nadzorczej

Radca prawny w kancelarii DWF Poland Jamka sp.k.. Ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze prawa polskiego i międzynarodowego w sektorze nieruchomości.

Ukończył studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Roberta Schumana w Strasburgu (Francja) oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Jest także absolwentem kursu prawa angielskiego i europejskiego, organizowanego przez UW oraz Uniwersytet Cambridge.  

Przemysław Kurczewski

Przemysław Kurczewski

Członek Rady Nadzorczej Vantage Development S.A.

Od 2019 roku do lutego 2022 roku pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Absolwent Wydziału Ekonomii i Prawa University of Maryland w Stanach Zjednoczonych oraz studiów MBA na Politechnice Warszawskiej.

W przeszłości pełnił funkcję Prezesa Zarządu Emitel S.A. Pracował także w Telekomunikacji Polskiej S.A., PricewaterhouseCoopers, Kancelarii Wierzbowski i Wspólnicy oraz Kancelarii Coopers & Lybrand. Ekspert w zakresie zarządzania oraz prowadzenia strategicznych projektów biznesowych, w tym w zakresie nowych technologii.

Strefa inwestora – najważniejsze informacje w jednym miejscu

Spółka Vantage Development to dobrze znany deweloper działający na terenie dwóch aglomeracji – wrocławskiej i warszawskiej. W obszarze naszych zainteresowań leży budownictwo mieszkaniowe i komercyjne. Jesteśmy przy tym jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży deweloperskiej. Wyróżniają nas ponad 10 lat doświadczenia i doskonała znajomość potrzeb Klientów. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyły nas osoby poszukujące mieszkania lub powierzchni biurowej, możemy się nieustannie rozwijać.

W 2012 roku spółka Vantage Development zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W związku z tym faktem stworzyliśmy na firmowej stronie internetowej strefę inwestora – na bieżąco informujemy o wszystkich najważniejszych zmianach i danych finansowych. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi notowaniami lub obligacjami, zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi powyżej informacjami.

Raporty – bądź na bieżąco z naszą działalnością

Wiemy, że dla wszystkich inwestorów szczególnie ważne są liczby. Jako uczciwy deweloper z Wrocławia rzetelnie i systematycznie udostępniamy kolejne raporty. Na naszej stronie internetowej publikujemy zarówno raporty bieżące (m.in.: informacje o zawartych umowach kredytowych, treści uchwał podjęte przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenia, uchwały dotyczące wypłat dywidend nadzwyczajnych), jak i raporty okresowe (kwartalne, półroczne i roczne).

Na bieżąco informujemy także o aktualnościach, w tym o notowaniach. Zarówno inwestorzy, jak i Klienci zainteresowani naszą ofertą w jednym miejscu mogą sprawdzić aktualne, jak i historyczne notowania. Zamieściliśmy także informacje o prospekcie emisyjnym. Wiemy, że transparentność w tym aspekcie jest istotna zarówno dla naszych Klientów, jak i potencjalnych inwestorów.